Publications Office of the EU
Island-Reykjavik: Kabeli za distribuciju energije - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Island-Reykjavik: Kabeli za distribuciju energije

  • Objavljeno
    14/09/2017
  • Rok
    24/10/2017
  • Otvaranje ponuda
    24/10/2017
  • Dodijeljeno
    28/12/2017
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Samorka
Mjesto izvršenja
NUTS code: IS Ísland
Lokacija kupca
NUTS code: IS Ísland
Poslovni sektor (glavni CPV)
31320000 Kabeli za distribuciju energije
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
439,584,360.00 ISK
Referentni broj ponude
samorka 01/2017
Opis

The tender comprises low- and medium voltage underground power cables, in accordance with the technical description in chapter 2. The quoted quantity is approximately one year supply of underground cables for the owners concerned. The contract shall run for 3 years and can be prolonged for 2 more years, 1 year at a time.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Samorka
Poštanska adresa: Borgartún 35
Mjesto: Reykjavik
Oznaka NUTS-a: IS
Poštanski broj: 105
Zemlja: ISL
Osoba za kontakt: Baldur Dýrfjörð
Glavna adresa: www.samorka.is
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
24/10/2017 14:00
Kupci
Orkubú Vestfjarða ohf
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
439,584,360.00 ISK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Johan Rönning hf
Poštanska adresa:
Mjesto: Reykjavík
Poštanski broj:
Zemlja: ISL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.