Publications Office of the EU
Španjolska-Ciudad Real: Organizacija paket-aranžmana - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Ciudad Real: Organizacija paket-aranžmana

  • Objavljeno
    23/09/2019
  • Rok
    23/10/2019
  • Poništeno
    27/11/2019
  • Danas
    05/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Gerencia de la Universidad de Castilla-La Mancha
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES42 Castilla-La Mancha
Lokacija kupca
NUTS code: ES422 Ciudad Real
Poslovni sektor (glavni CPV)
63511000 Organizacija paket-aranžmana
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,222,727.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
SEAM201900025
Opis

Servicio de agencia de viajes de la Universidad de Castilla-La Mancha.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Gerencia de la Universidad de Castilla-La Mancha
Nacionalni registracijski broj: Q1368009E
Poštanska adresa: C/ Altagracia, 50
Mjesto: Ciudad Real
Oznaka NUTS-a: ES422
Poštanski broj: 13071
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Gerencia de la Universidad de Castilla-La Mancha
Glavna adresa: http://www.uclm.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/11/2019 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
2,222,727.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.