Publications Office of the EU
Njemačka-Hessisch Oldendorf: Građevinski radovi na jedinicama intenzivne njege - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Hessisch Oldendorf: Građevinski radovi na jedinicama intenzivne njege

  • Objavljeno
    20/07/2013
  • Rok
    02/08/2013
  • Dodijeljeno
    23/09/2013
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
BDH-Klinik Hessisch Oldendorf GmbH
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45215142 Građevinski radovi na jedinicama intenzivne njege
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
245,318.95 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
245,318.95 EUR
Referentni broj ponude
09
Opis

Trockenbauarbeiten bestehend aus:
Titel Baustelleneinrichtung,
Titel Neubau: Wände/Vorsatzschalen,
Titel Neubau: Decken,
Titel Bestand/Eingang: Abbrucharbeiten,
Titel Bestand/Eingang: Wände/Vorsatzschalen,
Titel Bestand/Eingang: Decken,
Titel Stundenlohnarbeiten.
Bruttorauminhalt:
— Neubau Hauptgebäude einschl. Technikzentrale ca. 9 445 m³,
— Neubau Eingangsbereich (Überfahrt Aufzug, Unterfahrt + Verbindungsgang) ca. 765 m³.
Bruttogeschossfläche:
— UG Hauptgebäude einschl. Eingangsbereich (Unterfahrt + Verbindungsgang) ca. 1 250 m²,
— EG Hauptgebäude ca. 1 072 m²,
— Technikzentrale ca. 232 m².

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: BDH Klinik Hessisch Oldendorf GmbH
Poštanska adresa: Greitstr. 18-28
Mjesto: Hessisch Oldendorf
Poštanski broj: 31840
Zemlja: DEU
Osoba za kontakt: Abteilung Verwaltung
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
245,318.95 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
245,318.95 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Skala Akustik-Decken GmbH
Poštanska adresa: Ernst-Grote-Str. 6
Mjesto: Isernhagen
Poštanski broj: 30916
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.