Publications Office of the EU
Njemačka-Berlin: Električna energija - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Berlin: Električna energija

  • Objavljeno
    04/09/2019
  • Rok
    30/09/2019
  • Otvaranje ponuda
    01/10/2019
  • Dodijeljeno
    22/10/2019
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Heinrich Böll Stiftung e. V.
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE300 Berlin
Lokacija kupca
NUTS code: DE300 Berlin
Poslovni sektor (glavni CPV)
09310000 Električna energija
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
330,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
330,000.00 EUR
Referentni broj ponude
T1-2019_Ökostrom
Opis

Die Heinrich-Böll-Stiftung e. V. (nachfolgend Auftraggeberin genannt) schreibt für ihre Abnahmestellen:
1) Bürogebäude und Konferenzzentrum Schumannstr. 8, 10117 Berlin;
2) Archiv Grünes Gedächtnis, Eldenaer Straße 35, Haus 57,10247 Berlin;
3) Gewerbeeinheit 15 (Lager), Eldenaer Straße 35, Haus 55, 10247 Berlin.
Die Lieferung elektrischer Energie aus erneuerbaren Energien (Ökostrom) in einem Offe-nen Verfahren gemäß § 15 VgV aus.
Die Vergabeunterlagen wurden in Anlehnung an die Arbeitshilfe des Umweltbundesamts zur Beschaffung von Ökostrom erstellt.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=279265
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
01/10/2019 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
330,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
330,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Gemeindewerke Oberhaching GmbH
Poštanska adresa: Bajuwarenring 17
Mjesto: Oberhaching
Poštanski broj: 82041
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.