Publications Office of the EU
Italija-Trst: Usluge održavanja groblja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Trst: Usluge održavanja groblja

  • Objavljeno
    21/12/2022
  • Rok
    14/02/2023
  • Otvaranje ponuda
    15/02/2023
  • Dodijeljeno
    29/03/2023
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
AcegasApsAmga S.p.A.
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITH44 Trieste
Lokacija kupca
NUTS code: ITH44 Trieste
Poslovni sektor (glavni CPV)
98371111 Usluge održavanja groblja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,010,600.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,487,286.00 EUR
Referentni broj ponude
2212000620
Opis

Realizzazione di servizi cimiteriali di sepoltura e di manutenzione in tutti i cimiteri del Comune di Trieste e di esercizio e manutenzione degli impianti di luce votiva nei cimiteri del Comune di Trieste gestiti da AcegasApsAmga per il periodo di 36 mesi, con la possibilità di rinnovo alle stesse condizioni contrattuali per ulteriori 12 mesi ad insindacabile giudizio della Committente AcegasApsAmga S.p.A.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://portal.gruppohera.it/irj/portal
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/02/2023 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
2,010,600.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
1,487,286.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: COOPERATIVA SOCIALE BARBARA B S.C.S,
Poštanska adresa:
Mjesto: TORINO
Poštanski broj:
Zemlja: ITA

Službeno ime: ITALSPURGHI ECOLOGIA Srl
Poštanska adresa:
Mjesto: SAN DORLIGO DELLA VALLE
Poštanski broj:
Zemlja: ITA

Službeno ime: SILVE SPA
Poštanska adresa:
Mjesto: FIRENZE
Poštanski broj:
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.