Publications Office of the EU
Francuska-Colmar: Radovi na toplinskoj izolaciji - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Francuska-Colmar: Radovi na toplinskoj izolaciji

  • Dodijeljeno
    15/02/2017
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Habitats de Haute-Alsace
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRF12 Haut-Rhin
Lokacija kupca
NUTS code: FRF12 Haut-Rhin
Poslovni sektor (glavni CPV)
45321000 Radovi na toplinskoj izolaciji
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
300,461.38 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
4
Referentni broj ponude
16DI21/1
Opis

Travaux répartis en 4 lots désignés ci dessous:
— façade,
— échafaudage,
— menuiseries extérieures,
— isolation des combles.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

45321000 - Radovi na toplinskoj izolaciji

45330000 - Vodoinstalaterski i sanitarni radovi

45400000 - Završni građevinski radovi

45430000 - Radovi na postavljanju podne i zidne obloge

45200000 - Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje

45261000 - Krovovezački, krovopokrivački i s njima povezani radovi

Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.