Publications Office of the EU
Građevinski radovi na prostoru i drvu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Građevinski radovi na prostoru i drvu

  • Objavljeno
    23/05/2024
  • Rok
    26/06/2024
  • Otvaranje ponuda
    26/06/2024
  • Dodijeljeno
    05/09/2024
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Vergabestelle Landeshauptstadt Stuttgart
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
45261100 Krovovezački radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
762,382.00 EUR
Referentni broj ponude
3269_EU_260624
Opis

Opća obnova navedene stare zgrade Wilhelmsschule u Stuttgartu Untertürkheim. 1.1) 650m2 građevinskog pokrova krov 1.2) 160m2 gradnja + demontaža zidova za zaštitu od prašine, folija + drvo-UK 2.1) 690m2 dekonstrukcija krova, kosi krov 2.2) 690m2 dekonstrukcija krovnih letvica i čišćenje rogova, kosi krov 2.3) 800m dekonstrukcija oštećene drvene konstrukcije, kosi krov / dormer / rešetka 2.4) 160m dekonstrukcija premaz rešetka 3.1) 177St. Popravak pomoću noža spoja 3.2) 162m Popravak pomoću noža spoja 3.3) 42pcs. Popravak pomoću spojnog dijela / lisnatog spoja 3.4) 36m Popravak pomoću spojnog dijela / lisnatog spoja 4.1) 85m2 zidni radovi pregrada 5.1) 160m ugradnja nove zabatne rešetke 5.2) 70m2 šiljasti kut - obloge od škriljevca 6.1) strehe 90m2 i lokalne oplate prolaza 7.1) radovi premazivanja 170m2 8.1) 23t odlaganje građevinskog otpada 8.2) 15t sortiranje + odlaganje, kontaminirano drvo PCP / lindan

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.meinauftrag.rib.de
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
26/06/2024 10:30
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: nur Preis
Ponder (postotak, točan) :
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
762,382.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Friedrich Dippon / Holzbau Dippon
Poštanska adresa:
Mjesto: Weinstadt
Poštanski broj: 71384
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.