Publications Office of the EU
Finska-Oulu: Kamioni s okretnim ljestvama - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finska-Oulu: Kamioni s okretnim ljestvama

  • Objavljeno
    26/01/2016
  • Rok
    04/03/2016
  • Dodijeljeno
    06/04/2016
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Oulun kaupunki
Mjesto izvršenja
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Lokacija kupca
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Poslovni sektor (glavni CPV)
34144211 Kamioni s okretnim ljestvama
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
585,900.00 EUR
Referentni broj ponude
OUKA/9686/02.08.00/2015
Opis

Puomitikas-/nostolava-auton hankinta Oulu-Koillismaan pelastuslaitoksen Kuusamon paloaseman käyttöön. Hankinnalla korvataan vuonna 1987 hankittu tikasauto.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Oulun kaupunki
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Not specified
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
585,900.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Bronto Skylift Oy
Poštanska adresa: Teerivuorenkatu 28
Mjesto: Tampere
Poštanski broj: 33300
Zemlja: FIN
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.