Publications Office of the EU
Italija-Cori: Usluge u vezi s otpacima i otpadom - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Cori: Usluge u vezi s otpacima i otpadom

  • Objavljeno
    15/10/2021
  • Rok
    29/11/2021
  • Otvaranje ponuda
    30/11/2021
  • Dodijeljeno
    15/03/2022
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Comune di Cori
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITI44 Latina
Lokacija kupca
NUTS code: ITI44 Latina
Poslovni sektor (glavni CPV)
90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
7,119,057.08 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
7,076,893.95 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Affidamento del servizio di igiene urbana con implementazione di tariffa puntuale ed altri servizi connessi nel comune di Cori (LT) per la durata di 5 anni (2022 - 2026) oltre eventuali sei mesi di proroga in Cori.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Comune di Cori
Poštanska adresa: Piazza Leone XIII - Via della Libertà, 36
Mjesto: Cori
Oznaka NUTS-a: ITI44
Poštanski broj: 04010
Zemlja: ITA
Glavna adresa: http://www.comune.cori.lt.it/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
30/11/2021 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
7,119,057.08 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
7,076,893.95 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Lavorgna S.r.l.
Poštanska adresa:
Mjesto: San Lorenzello
Poštanski broj:
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.