Publications Office of the EU
Nabava osobnih i teretnih vozila za Županijsko vijeće i Tehničko tajništvo Zajedničke komisije za zahtjeve Cluj - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Nabava osobnih i teretnih vozila za Županijsko vijeće i Tehničko tajništvo Zajedničke komisije za zahtjeve Cluj

  • Objavljeno
    20/06/2025
  • Rok
    22/07/2025
  • Otvaranje ponuda
    22/07/2025
  • Dodijeljeno
    09/09/2025
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN)
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: RO113 Cluj
Poslovni sektor (glavni CPV)
34144700 Komunalna vozila
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,115,000.00 RON
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
866,925.40 RON
Referentni broj ponude
428811020255145
Opis

Nabava putničkih i teretnih vozila za Županijsko vijeće i Tehničko tajništvo Zajedničke komisije za izdavanje odobrenja Cluj u skladu sa zahtjevima natječajnih specifikacija. Broj dana do kojih se mogu zatražiti pojašnjenja prije roka za podnošenje ponuda: 18 dana. Javni naručitelj odgovorit će na zahtjeve za pojašnjenje 11. dana prije krajnjeg roka za podnošenje ponuda, na zahtjeve za pojašnjenje koje podnesu gospodarski subjekti 18 dana prije krajnjeg roka za podnošenje ponuda.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.e-licitatie.ro
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.e-licitatie.ro
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
22/07/2025 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Valoarea cea mai mică a emisiilor C02 conform WLTP (g CO2 / 100 km)
Procijenjena vrijednost
1,115,000.00 RON
Konačna ugovorena vrijednost
866,925.40 RON
Dodjela ugovora
Službeno ime: Autoworld International
Poštanska adresa:
Mjesto: Cluj-Napoca
Poštanski broj: 400524
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.