Publications Office of the EU
Poljska-Zduny: Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Zduny: Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška

  • Objavljeno
    13/04/2018
  • Rok
    30/05/2018
  • Dodijeljeno
    02/08/2018
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Gmina Zduny
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL416 Kaliski
Lokacija kupca
NUTS code: PL416 Kaliski
Poslovni sektor (glavni CPV)
72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
34,754.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
362,877.00 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
4
Referentni broj ponude
DG.271.9.2018
Opis

Przedmiot zamówienia stanowi wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego wraz z zakupem sprzętu i szkoleniami dla Gminy Zduny.
Zakres zamówienia obejmuje:
1) E-usługi dla Mieszkańców Gminy Zduny oraz wdrożenie systemu EOD i BIP.
Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.1 do SIWZ.
2) System wspomagający pracę Rady Miejskiej i udostępniający informacje dla mieszkańców. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.2 do SIWZ.
3) System informacji wizualnej (Digital Signage). Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.3 do SIWZ.
4) Digitalizacja zasobów przestrzennych i umieszczenie w GIS. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.4 do SIWZ.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Gmina Zduny
Poštanska adresa: Rynek 2
Mjesto: Zduny
Oznaka NUTS-a: PL416
Poštanski broj: 63-760
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Tomasz Patalas, Rafał Markowski
Glavna adresa: http://zduny.bip.cc
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.