Publications Office of the EU
Tyres for light and heavy vehicles/work machines and the accompanying services. - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyres for light and heavy vehicles/work machines and the accompanying services.

  • Objavljeno
    04/03/2024
  • Danas
    31/08/2026
Status
Poništeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
INNLANDET FYLKESKOMMUNE
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
34350000 Gume za teška i laka vozila
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,000,000.00 NOK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
2024/7158
Opis

Procurement of tyres, tyre hotel and accompanying services for heavy/light vehicles/work machines. Tenderers shall provide consultancy services for correct selection of tyres for the vehicles and check the condition of the tyres when altering. The tenderer shall also offer tyre hotel for the locations where this is included. In addition to the county ́s entities, the procurement includes the following entities: - Teater Innlandet AS

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://permalink.mercell.com/224366348.aspx
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://permalink.mercell.com/224366348.aspx
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/04/2024 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij: Price
Vrsta: cost
Opis:
Ponder (postotak, točan) : 100
Procijenjena vrijednost
2,000,000.00 NOK
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.