Publications Office of the EU
Španjolska-Huesca: Usluge održavanja i popravaka programske podrške - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Huesca: Usluge održavanja i popravaka programske podrške

  • Objavljeno
    06/04/2022
  • Rok
    16/05/2022
  • Otvaranje ponuda
    20/05/2022
  • Dodijeljeno
    25/08/2022
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES241 Huesca
Lokacija kupca
NUTS code: ES241 Huesca
Poslovni sektor (glavni CPV)
72267000 Usluge održavanja i popravaka programske podrške
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
811,684.66 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
742,541.15 EUR
Referentni broj ponude
4181/2022
Opis

Servicio técnico de mantenimiento y control del sistema de telegestión y mantenimiento preventivo y de urgencia de las estaciones de abastecimiento, edificios y alumbrado exterior del Ayuntamiento de Huesca.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Nacionalni registracijski broj: P2217300I
Poštanska adresa: Plaza de la Catedral, 1
Mjesto: Huesca
Oznaka NUTS-a: ES241
Poštanski broj: 22002
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Glavna adresa: http://sedeelectronica.huesca.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/05/2022 09:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
811,684.66 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
742,541.15 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: TAFYESA S.L.
Poštanska adresa:
Mjesto: Huesca
Poštanski broj:
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.