Publications Office of the EU
USLUGA AKTIVNOSTI & #8217; SAMPLING I CHEMICAL ANALYSIS – LABORATORIJSKE FIZIKE O OKOLIŠNIM MATRIXIMA T.M.B. PLANOVA CONTRADA BELVEDERE I DISKARGE CONTRADA CUDDIJE BORRANE smještene u TERRITORIJI ZAJEDNICE TRAPANIJA (TP) - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

USLUGA AKTIVNOSTI & #8217; SAMPLING I CHEMICAL ANALYSIS – LABORATORIJSKE FIZIKE O OKOLIŠNIM MATRIXIMA T.M.B. PLANOVA CONTRADA BELVEDERE I DISKARGE CONTRADA CUDDIJE BORRANE smještene u TERRITORIJI ZAJEDNICE TRAPANIJA (TP)

  • Dodijeljeno
    03/08/2026
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA – COMUNI DI ERICE, VALDERICE, PACECO, CUSTONACI, S. VITO LO CAPO E BUSETO PALIZZOLO
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ITG11 Trapani
Poslovni sektor (glavni CPV)
79723000 Usluge analize otpada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
164,575.00 EUR
Referentni broj ponude
cf72b85e-6082-462d-b2f8-b1812620c6e8@17-G-61
Opis

USLUGA AKTIVNOSTI & #8217; Pojednostavnjenje i fizikalna kemijska analiza laboratorija na okolišnim matricama T.M.B.-a Instaliations of CONTRADA BELVEDERE and of the DISCHARGE of CONTRADA CUDDIA of BORRANEA LOCATED INTERRITORY of the MUNICIPALITY of TRAPANI (TP)

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: prezzo più basso
Ponder (postotak, točan) :
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
164,575.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: SIALAB SRL
Poštanska adresa:
Mjesto: avola
Poštanski broj: 96012
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.