-
Objavljeno24/10/2017
-
Rok24/11/2017
-
Otvaranje ponuda24/11/2017
-
Dodijeljeno22/01/2018
-
Danas05/09/2026
Uslužni programi
Češka Republika-Liberec: Razni lijekovi
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem účinné látky Sorafenib 200 MG (dále jen „léčivé přípravky“, „LP“ nebo také „zboží“) po dobu 2 let dle aktuálních potřeb zadavatele. Specifikace požadovaných léčivých přípravků je uvedena dále v této ZD a v příloze č. 2 této ZD – Cenová nabídka.
Průběžné dodávky léčivých přípravků budou uskutečňovány na základě dílčích objednávek po dobu dvou let ode dne nabytí účinnosti smlouvy.
Službeno ime: Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Nacionalni registracijski broj: 27283933
Poštanska adresa: Husova 357/10
Mjesto: Liberec I-Staré Město
Oznaka NUTS-a: CZ051
Poštanski broj: 460 63
Zemlja: CZE
Osoba za kontakt: Ing. Pavla Mocková
Glavna adresa: http://www.nemlib.cz
Poštanska adresa: Siemensova 2717/4
Mjesto: Praha 5 - Stodůlky
Poštanski broj: 155 00
Zemlja: CZE
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.