Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Usluge hotela, restorana i trgovine na malo - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Poljska-Varšava: Usluge hotela, restorana i trgovine na malo

  • Objavljeno
    05/03/2016
  • Rok
    14/03/2016
  • Otvaranje ponuda
    14/03/2016
  • Dodijeljeno
    23/03/2016
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
55000000 Usluge hotela, restorana i trgovine na malo
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
56,037.71 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
59,500.00 PLN
Referentni broj ponude
BDGzp-2120B-9/NS/16
Opis

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja wizyty studyjnej pod nazwą „AGROTRIP” dotyczącej znaczenia partnerstwa w kreowaniu i zarządzaniu marką turystyki wiejskiej, na terenie Polski w województwie mazowieckim, łódzkim i świętokrzyskim, dla maksymalnie 25 osób.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
14/03/2016 12:00
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
56,037.71 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
59,500.00 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Biuro Turystyczne EWA Ewa Sanetra
Poštanska adresa: ul. Rynek 22
Mjesto: Żywiec
Poštanski broj: 34-300
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.