Publications Office of the EU
Finska-Tampere: Usluge čišćenja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finska-Tampere: Usluge čišćenja

  • Objavljeno
    21/03/2022
  • Rok
    20/04/2022
  • Otvaranje ponuda
    20/04/2022
  • Dodijeljeno
    12/10/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Tampereen ammattikorkeakoulu Oy
Mjesto izvršenja
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Lokacija kupca
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Poslovni sektor (glavni CPV)
90910000 Usluge čišćenja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
13,600,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
13,600,000.00 EUR
Referentni broj ponude
TAMK/3810/10.03.02/2021
Opis

Tampereen korkeakouluyhteisö koostuu Tampereen yliopistosta (Tampereen korkeakoulusäätiö sr, TAU) ja Tampereen ammattikorkeakoulusta (Tampereen ammattikorkeakoulu Oy, TAMK). Tila- ja kiinteistöpalvelut tuottaa palvelua koko korkeakouluyhteisölle ja vastaa tiloista ja kiinteistöistä sekä niihin liittyvistä palveluista kaikilla korkeakouluyhteisön kampuksilla.
Hankinnan kohteena on tila- ja kiinteistöpalveluiden ("Hankintayksikkö") siivous- ja puhtaanapidon puitejärjestely.
Hankittavia palveluita ovat muun muassa siivous- ja puhtaanapidon palvelut, puhtaanapidon organisointiin ja laadunvalvontaan liittyvät palvelut.
Tarjouspyynnön perusteella puitejärjestelyyn valitaan enintään viisi (5) puitesopimustoimittajaa. Puitejärjestelyn perusteella hankintoja tehdään enintään 13 600 000 eurolla (alv 0 %).
Puitesopimuskausi on neljä (4) vuotta. Puitesopimus syntyy, kun molemmat osapuolet ovat allekirjoittaneet puitesopimuksen. Yksittäisiä palveluhankintoja koskevat sopimukset voivat olla lyhyempiä tai pidempiä kuin puitesopimuskausi.
Sopimusehdot ja hankintojen tekeminen on kuvattu tarkemmin tarjouspyynnön liitteessä 1 Puitesopimusluonnos.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tarjouspalvelu.fi/hanki?id=375005&tpk=965a44a4-9665-4ac0-a2fe-c49b33e425a4
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s several subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/04/2022 12:15
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
13,600,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
13,600,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Campusta Oy
Poštanska adresa: Kanslerinrinne 1
Mjesto: Tampere
Poštanski broj: 33100
Zemlja: FIN

Službeno ime: ISS Palvelut Oy
Poštanska adresa: Karvaamokuja 2 A
Mjesto: Helsinki
Poštanski broj: 00380
Zemlja: FIN

Službeno ime: SOL Palvelut Oy
Poštanska adresa: Vanha talvitie 19 A
Mjesto: Helsinki
Poštanski broj: 00580
Zemlja: FIN

Službeno ime: Coor Service Management Oy
Poštanska adresa: Linnoitustie 6 C
Mjesto: Espoo
Poštanski broj: 02600
Zemlja: FIN

Službeno ime: RTK-Palvelu Oy
Poštanska adresa: Papinhaankatu 8
Mjesto: Rauma
Poštanski broj: 26100
Zemlja: FIN
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.