Publications Office of the EU
Švedska-Kristianstad: Medicinski potrošni materijal - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Kristianstad: Medicinski potrošni materijal

  • Objavljeno
    11/04/2018
  • Rok
    11/05/2018
  • Otvaranje ponuda
    14/05/2018
  • Dodijeljeno
    18/07/2018
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Region Skåne, Koncerninköp
Mjesto izvršenja
NUTS code: SE224 Skåne län
Lokacija kupca
NUTS code: SE224 Skåne län
Poslovni sektor (glavni CPV)
33140000 Medicinski potrošni materijal
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
71,400,000.00 SEK
Referentni broj ponude
1700961
Opis

Förbrukningsartiklar inom området injektion och infusion, specifikt för centrala infarter och regional anestesi såsom artärkanyler, navelkatetrar, CVK, CDK, spinalkanyler, subcutana venportar, kanyl till SVP, Piccline

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=affyofngso&GoTo=Tender
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
14/05/2018 00:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
71,400,000.00 SEK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Vingmed AB
Poštanska adresa: Box 576
Mjesto: Järfälla
Poštanski broj: 175 26
Zemlja: SWE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.