Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Namještaj - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Namještaj

  • Objavljeno
    16/06/2017
  • Rok
    26/07/2017
  • Poništeno
    10/08/2017
  • Danas
    04/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Białołęka
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Lokacija kupca
NUTS code: PL91 Warszawski stołeczny
Poslovni sektor (glavni CPV)
39100000 Namještaj
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
UD-II-WZP-271.26.2017.MLU/PN-d
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli i wyposażenia w ramach zadania inwestycyjnego pt. „Budowa żłobka przy ul. Krzyżówki w Warszawie”, realizowanego przez Urząd Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Białołęka
Poštanska adresa: ul. Modlińska 197
Mjesto: Warszawa
Oznaka NUTS-a: PL127
Poštanski broj: 03-122
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Zbigniew Dymowski Wydział Zamówień Publicznych, pok. 232
Glavna adresa: http://www.bialoleka.waw.pl
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
26/07/2017 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.