Publications Office of the EU
Njemačka-Hannover: Aparati za gašenje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Hannover: Aparati za gašenje

  • Objavljeno
    17/02/2023
  • Rok
    16/03/2023
  • Otvaranje ponuda
    16/03/2023
  • Dodijeljeno
    11/04/2023
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Medizinische Hochschule Hannover
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE929 Region Hannover
Lokacija kupca
NUTS code: DE929 Region Hannover
Poslovni sektor (glavni CPV)
35111300 Aparati za gašenje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
245,141.85 EUR
Referentni broj ponude
2022/732/6196a
Opis

Ziel der Ausschreibung ist der Abschluss eines Liefer- und Dienstleistungsvertrages der sowohl die Lieferung von neuen Feuerlöschern (ohne fluorhaltige Schaumlöschmittel) als auch die wiederkehrenden Prüfungen an den Feuerlöschern beinhaltet.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXS0YDWYW2SSBA86
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
16/03/2023 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
245,141.85 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: TOTAL Feuerschutz GmbH
Poštanska adresa: Esperantostraße 10
Mjesto: Hannover
Poštanski broj: 30519
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.