Publications Office of the EU
Slovačka-Bratislava: Radna odjeća - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovačka-Bratislava: Radna odjeća

  • Objavljeno
    25/08/2020
  • Rok
    28/10/2020
  • Otvaranje ponuda
    29/10/2020
  • Dodijeljeno
    06/05/2021
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky – Úrad pre investície a akvizície
Mjesto izvršenja
NUTS code: SK Slovensko
Lokacija kupca
NUTS code: SK Slovensko
Poslovni sektor (glavni CPV)
18110000 Radna odjeća
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
420,440.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
415,500.00 EUR
Referentni broj ponude
ÚpIA-EL3/1-36/2020-OdOTSaIKT
Opis

Nákup Pracovných odevov - Búnd pre zamestnancov dozornej a strážnej služby a reprezentačné zložky pre potreby príslušníkov Ministerstva obrany Slovenskej republiky a Ozbrojených síl Slovenskej republiky a pre zamestnancov dozornej a strážnej služby a bundy pre hudobníkov a reprezentačné zložky OS SR.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Ministerstvo obrany Slovenskej republiky – Úrad pre investície a akvizície
Nacionalni registracijski broj: 30845572
Poštanska adresa: Kutuzovova 8
Mjesto: Bratislava-mestská časť Nové Mesto
Oznaka NUTS-a: SK
Poštanski broj: 832 47
Zemlja: SVK
Osoba za kontakt: Ing. Peter Novák
Glavna adresa: http://www.mosr.sk
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
29/10/2020 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
420,440.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
415,500.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Zekon, akciová spoločnosť Michalovce
Poštanska adresa: Štefana Tučeka 23
Mjesto: Michalovce
Poštanski broj: 071 01
Zemlja: SVK
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.