Publications Office of the EU
Francuska-Nantes: Slušna pomagala - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Francuska-Nantes: Slušna pomagala

  • Objavljeno
    11/11/2016
  • Rok
    12/12/2016
  • Otvaranje ponuda
    13/12/2016
  • Dodijeljeno
    27/06/2017
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
CHU de Nantes
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Lokacija kupca
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Poslovni sektor (glavni CPV)
33185000 Slušna pomagala
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
19,832,499.00 EUR
Referentni broj ponude
AOO-16102
Opis

Fourniture de dispositifs médicaux ORL et implants cochléaires.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: CHU de Nantes — Hôpital Saint-Jacques — service pharmacie centrale
Poštanska adresa: 85 rue Saint-Jacques
Mjesto: Nantes
Oznaka NUTS-a: FR511
Poštanski broj: 44093
Zemlja: FRA
Glavna adresa: http://www.chu-nantes.fr
Elektroničkim putem:
http://www.achats-hopitaux.com
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/12/2016 10:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

33185000 - Slušna pomagala

33182000 - Naprave za potporu srčane funkcije

Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
19,832,499.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Boston
Poštanska adresa: 14 place Georges Pompidou — BP 32
Mjesto: Saint-Quentin-en-Yvelines
Poštanski broj: 78184
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.