Publications Office of the EU
2026-0029 PRIMJENA MATERIJALA MALE MANUFACTURE, MISCELLANEOUS PAKACKAGINGA I BIOLOŠKIH PRELIMINARNIH PAKACKAGINGA - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

2026-0029 PRIMJENA MATERIJALA MALE MANUFACTURE, MISCELLANEOUS PAKACKAGINGA I BIOLOŠKIH PRELIMINARNIH PAKACKAGINGA

  • Objavljeno
    23/01/2026
  • Rok
    02/03/2026
  • Otvaranje ponuda
    02/03/2026
  • Danas
    05/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
HOPITAUX DE PROVENCE
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Poslovni sektor (glavni CPV)
18937100 Vrećice za pakiranje robe
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,616,084.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
26
Referentni broj ponude
2026-0029
Opis

Okvirni sporazum provodit će se izdavanjem narudžbenica. Okvirni sporazum nema minimalni iznos, s maksimalnim iznosom od 4826000 EUR bez poreza, tijekom njegova ukupnog trajanja i za sve grupe zajedno. Svaka će se partija dodjeljivati zasebno. Usluge se plaćaju po jediničnim cijenama. Procijenjeni iznosi okvirni su i uključuju sva razdoblja produljenja. Procijenjeni obujam narudžbe za svaku seriju utvrđen je u Dodatku 1. Uredbi o savjetovanju.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1767699
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1767699
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/03/2026 14:05
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.