Publications Office of the EU
Rumunjska-Timișoara: Savjetodavne usluge u zaštiti od požara i eksplozije i obuzdavanja požara i eksplozije - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunjska-Timișoara: Savjetodavne usluge u zaštiti od požara i eksplozije i obuzdavanja požara i eksplozije

  • Objavljeno
    30/04/2020
  • Predviđena objava
    08/05/2020
  • Objavljeno
    08/09/2020
  • Rok
    15/10/2020
  • Otvaranje ponuda
    15/10/2020
  • Dodijeljeno
    02/03/2021
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Municipiul Timișoara
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO424 Timiş
Lokacija kupca
NUTS code: RO424 Timiş
Poslovni sektor (glavni CPV)
71317100 Savjetodavne usluge u zaštiti od požara i eksplozije i obuzdavanja požara i eksplozije
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
68,067.20 RON
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
53,720.00 RON
Referentni broj ponude
14756536_2020_ PAAPD1138609
Opis

În baza contractului, vor fi prestate servicii de:
— consultanta privind modificarile/completarile la constructii si instalatii necesare obtinerii avizelor, avizului si autorizatiei de securitate la incendiu (DALI);
— intocmirea proiectului tehnic pentru lucrarile de conformare, conţinând: expertiza, detalii de executie, caiete de sarcini specifice si liste cu cantitatile de lucrari de conformare, devizul general;
— intocmirea documentaţiei pentru obţinerea autorizaţiei de construire, a documentatiilor pentru pentru avize (inclusiv a avizului ISU) si acorduri solicitate prin certificatul de urbanism, asigurarea verificării proiectelor prin specialişti verificatori de proiecte atestaţi, depunerea documentatilor intocmite pentru obtinerea de avize/acorduri/autorizatie de construire;
— asistenţă tehnică de specialitate până la obţinerea autorizaţiei de securitate la incendiu;
— întocmirea documentaţiei tehnice pentru obținerea adeverintei de existenta pentru clădire grădiniţă program saptamanal si asistenta tehnica de specialitate pana la finalizarea procedurilor de publicitate imobiliara (obtinere carte funciara rectificativa).
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare, in cea de-a 11-a zi înainte de termenul-limita stabilit pentru depunerea ofertelor, in conditiile in care solicitarile se vor adresa cu cel putin 20 de zile înainte de termenul-limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Clarificarile depuse dupa acest termen nu vor mai fi luate in considerare.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Municipiul Timișoara
Nacionalni registracijski broj: 14756536
Poštanska adresa: Bulevardul C. D. Loga nr. 1, județul Timiș
Mjesto: Timișoara
Oznaka NUTS-a: RO424
Poštanski broj: 300030
Zemlja: ROU
Osoba za kontakt: Călin Petricescu – consilier Serv. achiziții publice
Glavna adresa: www.primariatm.ro
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/10/2020 15:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
68,067.20 RON
Konačna ugovorena vrijednost
53,720.00 RON
Dodjela ugovora
Službeno ime: Inaco Legal S.R.L.
Poštanska adresa: Str. Milcov nr. 38
Mjesto: Galați
Poštanski broj: 800675
Zemlja: ROU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.