Publications Office of the EU
Španjolska-Rota: Dijelovi ratnih brodova - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Rota: Dijelovi ratnih brodova

  • Objavljeno
    26/11/2021
  • Rok
    24/12/2021
  • Otvaranje ponuda
    04/01/2022
  • Dodijeljeno
    18/03/2022
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Intendente de Rota
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES612 Cádiz
Lokacija kupca
NUTS code: ES612 Cádiz
Poslovni sektor (glavni CPV)
35520000 Dijelovi ratnih brodova
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
992,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
248,000.00 EUR
Referentni broj ponude
2021/AR46U/00001564E
Opis

Suministro de materiales para el mantenimiento, conservación y reparación de los buques de la Armada Española apoyados en el Arsenal de Cádiz.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Intendente de Rota
Nacionalni registracijski broj: S2800147G
Poštanska adresa: Edificio REM 1ª planta, Base Naval de Rota
Mjesto: Rota (Cádiz)
Oznaka NUTS-a: ES612
Poštanski broj: 11530
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Intendente de Rota
Glavna adresa: http://www.armada.mde.es/contratos
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
04/01/2022 09:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
992,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
248,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: BAYPORT GLOBAL SUPPLIES S.A.
Poštanska adresa: La Dorada, s/n
Mjesto: Puerto Real
Poštanski broj: 11100
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.