Publications Office of the EU
Njemačka-Coesfeld: Usluge nadzora gradilišta - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Coesfeld: Usluge nadzora gradilišta

  • Objavljeno
    06/08/2016
  • Rok
    08/09/2016
  • Danas
    04/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Landesbetrieb Straßenbau RNL Münsterland
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEA38 Warendorf
Lokacija kupca
NUTS code: DEA35 Coesfeld
Poslovni sektor (glavni CPV)
71521000 Usluge nadzora gradilišta
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
425,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
05_07-0085-B_03-16-5000
Opis

Im Zuge des Neubaus der B 58 als Ortsumgehung Beckum zwischen der B 58 (Bauanfang im Bereich der Autobahnanschlussstelle Beckum) und dem Knoten B 58 / L 586 (Bauende) werden insgesamt 7 Brückenbauwerke erstellt, von denen die Bauüberwachung von 5 Bauwerken Gegenstand dieser Ausschreibung ist.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Landesbetrieb Straßenbau RNL Münsterland
Poštanska adresa: Wahrkamp 30
Mjesto: Coesfeld
Oznaka NUTS-a: DEA35
Poštanski broj: 48653
Zemlja: DEU
Osoba za kontakt: Vergabeservice
Glavna adresa: www.strassen.nrw.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
425,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.