Publications Office of the EU
Francuska-Albi: Teška motorna vozila - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Albi: Teška motorna vozila

  • Objavljeno
    20/10/2020
  • Rok
    17/11/2020
  • Otvaranje ponuda
    17/11/2020
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Commune d'Albi
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRJ27 Tarn
Lokacija kupca
NUTS code: FRJ27 Tarn
Poslovni sektor (glavni CPV)
34140000 Teška motorna vozila
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
AOO20FOUR022
Opis

Acquisition d'un tracteur agricole quatre roues motrices, d'un poids lourd tri-benne avec grue et d'un véhicule utilitaire léger avec benne arrière pour la ville d'Albi.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://webmarche.adullact.org/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=3499&orgAcronyme=81ALBI
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
17/11/2020 14:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.