-
Objavljeno26/01/2018
-
Rok26/02/2018
-
Otvaranje ponuda26/02/2018
-
Dodijeljeno09/04/2018
-
Danas05/09/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
Belgija-Evere: Sigurnosna, vatrogasna policijska i obrambena oprema
Marché mixte pluriannuel (2018-2021) de services sur devis et la livraison de composants hydrauliques et pneumatiques au profit de tous véhicules et toutes marques utilisés par la Défense.
Službeno ime: MRMP-L/S — Direction générale material resources — Division marchés publics — Section «land systems» — Sous-section «services»
Nacionalni registracijski broj: 0308.357.555_26
Poštanska adresa: Rue d'Evere, 1
Mjesto: Evere
Oznaka NUTS-a: BE100
Poštanski broj: 1140
Zemlja: BEL
Osoba za kontakt: Capitaine Bert Torfs
Glavna adresa: http://www.mil.be/mr/subject/index.asp?LAN=fr&ID=1190
Elektroničkim putem:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=MRMP-L%2FS-18LS107-F02
35000000 - Sigurnosna, vatrogasna policijska i obrambena oprema
35400000 - Vojna vozila i pripadajući dijelovi
42100000 - Strojevi za proizvodnju i korištenje mehaničke energije
34000000 - Oprema i pomoćni proizvodi u prijevozu
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.