Publications Office of the EU
Portugal-Lisabon: Usluge oglašavanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Lisabon: Usluge oglašavanja

  • Objavljeno
    21/12/2017
  • Rok
    17/01/2018
  • Dodijeljeno
    08/08/2018
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Mjesto izvršenja
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Lokacija kupca
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Poslovni sektor (glavni CPV)
79341000 Usluge oglašavanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,000,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,000,000.00 EUR
Referentni broj ponude
17CLPQ/DJ2002
Opis

Aquisição de serviços de agência criativa nos meios digitais para o DJSCML.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Poštanska adresa: Calçada da Glória, n.º 53
Mjesto: Lisboa
Oznaka NUTS-a: PT17
Poštanski broj: 1250-112
Zemlja: PRT
Glavna adresa: www.scml.pt
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
3,000,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
3,000,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: SixAndCo, Unipessoal, Lda.
Poštanska adresa: Galerias Alto da Barra, avenida das Descobertas, 59 F, 2.º andar
Mjesto: Oeiras
Poštanski broj: 2780-053
Zemlja: PRT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.