Publications Office of the EU
Španjolska-Canals: Građevinski radovi urbanističkog uređenja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Canals: Građevinski radovi urbanističkog uređenja

  • Dodijeljeno
    26/03/2013
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES523 Valencia / València
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45211360 Građevinski radovi urbanističkog uređenja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
600,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
599,919.49 EUR
Referentni broj ponude
PAI 01/2006/U-3
Opis

Agente urbanizador para el desarrollo del programa de actuación integrada de la unidad de ejecución U.3.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
600,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
599,919.49 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Argent XXI, S.A.
Poštanska adresa: c/ Universidad, 4
Mjesto: Valencia
Poštanski broj: 46003
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.