Publications Office of the EU
UK-Motherwell: Услуги по инспекция и контрол на сгради - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Motherwell: Услуги по инспекция и контрол на сгради

  • Objavljeno
    12/07/2012
  • Rok
    14/08/2012
  • Dodijeljeno
    07/01/2013
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
North Lanarkshire Council
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
71315400 Usluge inspekcijskog pregleda zgrade
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
230,000.00 GBP
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
CS/PM 10 075
Opis

Annual inspection and provision of reports on condition of all types of Roof Anchorage and, if instructed, ad hoc repairs/replacements thereto, to be carried out in council buildings throughout the council area including schools, offices, high and low rise housing and other premises.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: North Lanarkshire Council
Poštanska adresa: Design and Property Services, Philip Murray Road
Mjesto: Bellshill
Poštanski broj: ML4 3PA
Zemlja: GBR
Osoba za kontakt: Corporate Services
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
230,000.00 GBP
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: Northern Steeplejacks (Edinburgh) Ltd
Poštanska adresa: 7 Newbattle Road , Newtongrange
Mjesto: Midlothian
Poštanski broj: EH22 4RA
Zemlja: GBR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.