Publications Office of the EU
PL-Katowice: Услуги по поддържане на съоръжения за сигнализация - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

PL-Katowice: Услуги по поддържане на съоръжения за сигнализация

  • Objavljeno
    11/11/2011
  • Rok
    20/12/2011
  • Otvaranje ponuda
    20/12/2011
  • Dodijeljeno
    28/12/2011
  • Danas
    07/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Miejski Zarząd Ulic i Mostów
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL22A Katowicki
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
50232200 Usluge održavanja prometne signalizacije
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,390,000.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,651,151.21 PLN
Referentni broj ponude
82/XI/2011/WP
Opis

Bieżące utrzymanie i konserwacja drogowych sygnalizacji świetlnych, znaków i tablic zmiennej treści, systemów parkingowych oraz oświetlenia przejść podziemnych zlokalizowanych na terenie miasta Katowice w okresie 12 miesięcy.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/12/2011 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
2,390,000.00 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
2,651,151.21 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Synchrogop S.j. Marek Ciesielski Roman Tulosz
Poštanska adresa: ul. Fabryczna 15
Mjesto: Katowice
Poštanski broj: 40-611
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.