Publications Office of the EU
Njemačka-Seeland OT Nachterstedt: Kamioni s okretnim ljestvama - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Seeland OT Nachterstedt: Kamioni s okretnim ljestvama

  • Objavljeno
    08/06/2017
  • Rok
    25/07/2017
  • Otvaranje ponuda
    26/07/2017
  • Dodijeljeno
    11/09/2017
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadt Seeland, Bau- und Ordnungsamt
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEE0C Salzlandkreis
Lokacija kupca
NUTS code: DEE0C Salzlandkreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
34144211 Kamioni s okretnim ljestvama
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
480,410.92 EUR
Referentni broj ponude
EU 01/2017 Seeland
Opis

Lieferung eines Hubrettungsfahrzeugs Drehleiter DLAK 23/12 mit fünfteiligen Leitersatz und Gelenkteil gemäß EN 1846, E DIN 14502-2 und DIN EN 14043.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Stadt Seeland, Bau- und Ordnungsamt
Poštanska adresa: Lindenstraße 1
Mjesto: Seeland (Nachterstedt)
Oznaka NUTS-a: DEE0C
Poštanski broj: 06469
Zemlja: DEU
Osoba za kontakt: Frau Ursula Schuster
Glavna adresa: http://www.stadt-seeland.de/verwaltung/einheiten/3699/bau-und-ordnungsamt.html
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
26/07/2017 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
480,410.92 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Rosenbauer Karlsruhe GmbH & Co. KG
Poštanska adresa: Carl-Metz-Straße 9
Mjesto: Karlsruhe
Poštanski broj: 76185
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.