Publications Office of the EU
Poluprikolica kamiona, tegljač za poluprikolice, poluprikolica kontejnera, kamion do 12 000 kg - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Poluprikolica kamiona, tegljač za poluprikolice, poluprikolica kontejnera, kamion do 12 000 kg

  • Objavljeno
    16/10/2024
  • Rok
    18/11/2024
  • Otvaranje ponuda
    19/11/2024
  • Dodijeljeno
    10/09/2025
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
34223100 Poluprikolice
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
814,280.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
4
Referentni broj ponude
SVO-RVO1-2024/000823
Opis

Kupnja: spavanje poluprikolica 2 kom, tegljač 4 kom, kontejner poluprikolica 2 kom, kamion do 12 000 kg.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/58794/summary
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/58794/summary
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
19/11/2024 08:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.