Publications Office of the EU
Bugarska-Sofija: Osigurateljne usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bugarska-Sofija: Osigurateljne usluge

  • Objavljeno
    07/09/2021
  • Rok
    14/10/2021
  • Dodijeljeno
    16/12/2021
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
АГЕНЦИЯ "МИТНИЦИ"
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: BG411 София (столица)
Poslovni sektor (glavni CPV)
66510000 Osigurateljne usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
300,000.00 BGN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
205,024.42 BGN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Предметът и обемът на обществената поръчка, включват изпълнението на следните дейности: Обособена позиция № 1 - Застраховане на служителите на Агенция „Митници“ с групова рискова застраховка срещу злополука и застраховка „Живот“. На застраховане подлежат всички служители на Агенция „Митници“: ЦМУ и териториалните дирекции на Агенцията, които са по трудови и служебни правоотношения, както и назначените по реда на ПМС № 66 на МС от 28.03.1996 г. за кадрово осигуряване на някои дейности в бюджетните организации. Максималният брой на служителите на Агенция „Митници“, подлежащи на застраховане е 3 362 служители.
Обособена позиция № 2 - Застраховка гражданска отговорност за носене и употреба на служебно огнестрелно оръжие. В настоящата обществена поръчка Възложителят се възползва от възможността, предоставена от чл. 21, ал. 6 от ЗОП и ще възложи обособена позиция № 2 по реда, валиден за индивидуалната ѝ стойност, а именно чрез директно възлагане.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://app.eop.bg/today/157875
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
300,000.00 BGN
Konačna ugovorena vrijednost
205,024.42 BGN
Dodjela ugovora
Službeno ime: ЖИВОТОЗАСТРАХОВАТЕЛЕН ИНСТИТУТ АД
Poštanska adresa: бул.,,Цар Борис III'' 136 В
Mjesto: гр. София
Poštanski broj: 1618
Zemlja: BGR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.