Publications Office of the EU
Njemačka-Wesel: Građevinski radovi na plivačkom bazenu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Wesel: Građevinski radovi na plivačkom bazenu

  • Objavljeno
    21/10/2022
  • Rok
    18/11/2022
  • Otvaranje ponuda
    18/11/2022
  • Dodijeljeno
    02/01/2023
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Städtische Bäder Wesel GmbH
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEA1F Wesel
Lokacija kupca
NUTS code: DEA1F Wesel
Poslovni sektor (glavni CPV)
45212212 Građevinski radovi na plivačkom bazenu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,174,045.26 EUR
Referentni broj ponude
VE 333.01 / WKB
Opis

Der Bauherr, die Städtische Bäder Wesel GmbH, beabsichtig auf dem Gelände des aktuellen Freibades ein neues Kombibad zu errichten. Dieses Gebäude weist sowohl Stahlbetondecken als auch Decken in Holzfertigbauweise auf. Als Abdichtung wurde sich hier für eine 2-lagige bituminöse Abdichtung entscheiden. Es handelt sich hier um Flachdachbauweisen. Das Gebäude erhält zum Teil extensive Dachbegrünungen. Die Sportbad- & Erlebnisbadhallen werden mittels stahlunterspannter Träger und vorelementierten Dachelementen teils mit Akustikplatten ausgeführt, Kurs- & Lehrschwimmbad mit Bindern und vorelementierten Dachelementen. Des Weiteren sind Teilbereiche für eine mögliche spätere Aufstockung in den Treppenhäusern und im Aufzugsschacht als Holzbalkendecken auszuführen.
Im Saunagarten ist ein aufgeständertes Saunahaus über einen Holzsteg erreichbar geplant. Dieses Saunagebäude ist als Holzrahmenbau mit Außenvorbereich und Saunainnenbereich geplant. Die Beplankung ist als Rhombusschalung vorgesehen.
Der Saunainnenausbau wird bauseits seitens Saunabauer ausgeführt.
Des Weiteren ist eine Pergola im Saunagarten vorgesehen.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y62656H
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
18/11/2022 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,174,045.26 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Grossmann Bau GmbH
Poštanska adresa: Äußere Münchener Straße 20
Mjesto: Rosenheim
Poštanski broj: 83026
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.