Publications Office of the EU
Ujedinjena Kraljevina-Colchester: Usluge u području zdravstva - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ujedinjena Kraljevina-Colchester: Usluge u području zdravstva

  • Dodijeljeno
    03/08/2016
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
North East Essex Clinical Commissioning Group
Mjesto izvršenja
NUTS code: UKH3 Essex
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
85100000 Usluge u području zdravstva
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
958,126.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

The 3 North Essex CCGs have experienced unprecedented levels of patients requiring to be placed in beds out of the area during the latter part of 2015/16. This increase in demand has emerged due to changes in clinical quality measures implemented by the current incumbent provider following a recent CQC inspection. Examples of recent changes include the cessation of utilising side rooms, moving to single sex wards and closing 12 beds in order to eliminate shared rooms.
There is a national shortage of adult mental health acute beds, both within the public and private sector. This has meant that patients are regularly being placed out of area and often far from their homes and their support networks.
South Essex Partnership University NHS Foundation Trust (SEPT) is the only local NHS provider that has confirmed that they have the ability to open a ward in order to aid the pressures on beds and that allows patients to remain within the Essex area, which can potentially have a substantial impact on patients' rehabilitation into a community setting as soon as possible.
The proposed short term contract will be awarded until 31.3.2017 and is for the provision of 10 additional mental health beds on a block basis with scope to commission up to a further 10 beds' additional resource on a non-contract activity basis.
The contract will also offer the opportunity to establish a strong working relationship between the incumbent provider and SEPT ahead of the proposed merger of these providers.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Not specified
Procijenjena vrijednost
958,126.00
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: South Essex Partnership University NHS Foundation Trust
Poštanska adresa: The Lodge, The Chase
Mjesto: Wickford
Poštanski broj: SS11 7XX
Zemlja: GBR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.