Publications Office of the EU
Poljska-Poznań: Usluge tehničkog projektiranja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Poljska-Poznań: Usluge tehničkog projektiranja

  • Objavljeno
    02/08/2013
  • Rok
    10/09/2013
  • Otvaranje ponuda
    10/09/2013
  • Dodijeljeno
    11/10/2013
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Zarząd Dróg Miejskich
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
71320000 Usluge tehničkog projektiranja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,500,000.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
205,737.00 PLN
Referentni broj ponude
DZ/IB/341/78/13
Opis

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych polegających na opracowaniu dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, kosztorysu inwestorskiego dla rozbudowy północnej nitki mostu Lecha w ciągu ulicy Lechickiej - Bałtyckiej w Poznaniu.
Przedmiot zamówienia opisany wg Wspólnego Słownika Zamówień CPV:
- 71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania,
- 71330000-0 Różne usługi inżynieryjne.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
10/09/2013 10:00
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
1,500,000.00 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
205,737.00 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Dromost Sp. z o.o.
Poštanska adresa: ul. Trójpole 3b
Mjesto: Poznań
Poštanski broj: 61-693
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.