Publications Office of the EU
Travaux de menuiseries extérieures et protection solaire dans les bâtiments du département de l'Ain - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Travaux de menuiseries extérieures et protection solaire dans les bâtiments du département de l'Ain

  • Objavljeno
    18/02/2025
  • Rok
    24/03/2025
  • Otvaranje ponuda
    24/03/2025
  • Dodijeljeno
    19/06/2025
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Département de l'Ain
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FRK21 Ain
Poslovni sektor (glavni CPV)
45420000 Radovi na ugradnji stolarije
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,800,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,800,000.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
2025015A
Opis

L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent les options (prestations similaires et reconductions) et la totalité des périodes de reconduction. Le montant maximum annuel est de 350 000 euros HT, pour chacun des lots

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://marchespublics.ain.fr
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://marchespublics.ain.fr
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
24/03/2025 12:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.