Publications Office of the EU
Francuska-Ajaccio: Usluge računalne potpore - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Ajaccio: Usluge računalne potpore

  • Objavljeno
    27/05/2015
  • Rok
    08/07/2015
  • Dodijeljeno
    11/09/2015
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Chambre régionale de métiers et de l'A
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
72610000 Usluge računalne potpore
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
47,662.99 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
2015/003
Opis

Afin d'assurer la bonne marche de son système d'information, la Chambre régionale de métiers de la Corse souhaite contracter pour la Chambre de métiers et de l'artisanat de Corse du Sud un contrat de services portant sur l'administration de son réseau informatique ainsi que l'assistance de premier niveau aux utilisateurs dudit système via un logiciel à la norme ITIL.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
47,662.99 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: SAS Ekip Méditerranée
Poštanska adresa: Espace Toga II — 10 bis avenue Émile Sari
Mjesto: Bastia
Poštanski broj: 20200
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.