Publications Office of the EU
Poljska-Przymuszewo: Šumarske usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Przymuszewo: Šumarske usluge

  • Objavljeno
    01/11/2014
  • Rok
    20/11/2014
  • Otvaranje ponuda
    20/11/2014
  • Dodijeljeno
    03/12/2014
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nadleśnictwo Przymuszewo
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
77200000 Šumarske usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,535,831.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,297,723.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
15
Referentni broj ponude
NN-2710-5/14
Opis

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie Nadleśnictwa Przymuszewo usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej ujętych w planie finansowo-gospodarczym na 2015 rok. Wykonanie usług w szczególności dotyczy pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, nasiennictwa, ochrony przeciwpożarowej lasu, utrzymania obiektów leśnych, zadrzewień, ochrony przyrody a także prac szkółkarskich na terenie nadleśnictwa.
Przedmiot zamówienia podzielony został na 15 części:
Część zamówienia 1: Realizacja w 2015 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Antoniewo.
Część zamówienia 2: Realizacja w 2015 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Chociński Młyn.
Część zamówienia 3: Realizacja w 2015 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Czernica.
Część zamówienia 4: Realizacja w 2015 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Kokoszka
Część zamówienia 5: Realizacja w 2015 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Młynek
Część zamówienia 6: Realizacja w 2015 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Warszyn
Część zamówienia 7: Realizacja w 2015 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Zbrzyca
Część zamówienia 8: Realizacja w 2015 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Bukówki.
Część zamówienia 9: Realizacja w 2015 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Dąbrowa.
Część zamówienia 10: Realizacja w 2015 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Laska.
Część zamówienia 11: Realizacja w 2015 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Leśno.
Część zamówienia 12: Realizacja w 2015 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Lubnia.
Część zamówienia 13: Realizacja w 2015 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Parzyn.
Część zamówienia 14: Realizacja w 2015 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Przymuszewo.
Część zamówienia 15: Realizacja usług z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa w szkółce leśnej w Dąbrowie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający zakres rzeczowy prac do wykonania z podziałem na poszczególne części zamówienia został określony w załączniku nr 1 do 15 SIWZ.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for one or more lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/11/2014 10:15
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.