Publications Office of the EU
Češka-Želešice: Usluge obrazovanja i osposobljavanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Želešice: Usluge obrazovanja i osposobljavanja

  • Objavljeno
    12/12/2023
  • Rok
    08/01/2024
  • Otvaranje ponuda
    08/01/2024
  • Dodijeljeno
    16/01/2024
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
ОБЩИНА ОМУРТАГ
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Lokacija kupca
NUTS code: BG334 Търговище
Poslovni sektor (glavni CPV)
80000000 Usluge obrazovanja i osposobljavanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
219.00 CZK
Referentni broj ponude
426495
Opis

Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb komplexního zajištění vzdělávání pro zadavatele, včetně zajištění místa plnění a prostor pro jednotlivé kurzy a občerstvení pro účastníky kurzů, v rozsahu dle specifikace předmětu plnění. Blíže je předmět plnění specifikován v Příloze č. 2 „Příloha č. 2 Specifikace předmětu plnění“ a dle podmínek stanovených v Příloze č. 5 „Příloha č. 5 Specifická pravidla pro žadatele a příjemce“
Předpokládaný rozsah plnění činí 22 480 hodin, po dobu realizace projektu (cca 3 roky).

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: EURIC, z. s.
Nacionalni registracijski broj: 01251023
Poštanska adresa: 24. dubna 495
Mjesto: Želešice
Oznaka NUTS-a: CZ064
Poštanski broj: 66443
Zemlja: CZE
Osoba za kontakt: Mgr. Kristýna Ullreich
Glavna adresa: https://www.euric.cz/o-nas/
Elektroničkim putem:
https://zakazky.rpa.cz/profile_display_460.html
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
08/01/2024 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
219.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: SVC vzdělávací s.r.o.
Poštanska adresa: Karola Śliwky 225/41
Mjesto: Karviná - Fryštát
Poštanski broj: 73301
Zemlja: CZE

Službeno ime: SLEZSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM s.r.o.
Poštanska adresa: Karola Śliwky 225/41
Mjesto: Karviná - Fryštát
Poštanski broj: 73301
Zemlja: CZE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.