Publications Office of the EU
Španjolska-Gijón: Usluge održavanja sportskih terena - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Gijón: Usluge održavanja sportskih terena

  • Objavljeno
    20/12/2017
  • Rok
    29/01/2018
  • Otvaranje ponuda
    15/02/2018
  • Danas
    03/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES120 Asturias
Lokacija kupca
NUTS code: ES120 Asturias
Poslovni sektor (glavni CPV)
77320000 Usluge održavanja sportskih terena
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,146,187.50 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
013324/2017
Opis

Servicio de mantenimiento de los campos municipales de golf La Llorea y El Tragamón con fomento de la igualdad entre hombres y mujeres y mejora de la calidad de empleo.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Nacionalni registracijski broj: P8302404B
Poštanska adresa: Centro municipal del Coto, Plaza de la República, s/n
Mjesto: Gijón
Oznaka NUTS-a: ES120
Poštanski broj: 33204
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Glavna adresa: http://contratacion.gijon.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/02/2018 13:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
4,146,187.50 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.