Publications Office of the EU
Bugarska-Sofija: Uredski i računalni strojevi, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bugarska-Sofija: Uredski i računalni strojevi, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške

  • Objavljeno
    26/11/2019
  • Rok
    03/01/2020
  • Otvaranje ponuda
    07/01/2020
  • Dodijeljeno
    05/06/2020
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: BG411 София (столица)
Poslovni sektor (glavni CPV)
30000000 Uredski i računalni strojevi, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
190,000.00 BGN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
189,715.00 BGN
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител, който да извърши доставка, инсталация и монтаж на специализирано сървърно оборудване и софтуер за виртуализация и миграция на данни, както и да извърши инсталация, настройка, миграция и интеграция на системата за виртуализация и гаранционна поддръжка в рамките на гаранционния срок за нуждите на Изпълнителна агенция „Морска администрация“. Предлаганото специализирано сървърно оборудване и софтуерът за виртуализация и миграция на данни трябва да са с параметри, идентични или по-добри от минималните изисквания на възложителя, посочени в техническата спецификация.
Доставеното оборудване трябва да бъде фабрично ново, неупотребявано, с пълна оригинална окомплектовка от производителя, да съответства на изискванията на възложителя и техническата спецификация и за него да е осигурено гаранционно сервизно обслужване, да съдържа всичката необходима документация от производителя на оборудването.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Nacionalni registracijski broj: 121797867
Poštanska adresa: ул. „Дякон Игнатий“ № 9
Mjesto: София
Oznaka NUTS-a: BG411
Poštanski broj: 1000
Zemlja: BGR
Osoba za kontakt: Мартина Маринова — главен юрисконсулт в дирекция АПФСО
Glavna adresa: https://www.marad.bg/bg
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
07/01/2020 11:00
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
190,000.00 BGN
Konačna ugovorena vrijednost
189,715.00 BGN
Dodjela ugovora
Službeno ime: „Перси“ ООД
Poštanska adresa: бул. „Цар Борис III“ № 136Б
Mjesto: София
Poštanski broj: 1618
Zemlja: BGR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.