Publications Office of the EU
Francuska-Landerneau: Telekomunikacijske usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Landerneau: Telekomunikacijske usluge

  • Objavljeno
    12/05/2020
  • Rok
    19/06/2020
  • Otvaranje ponuda
    19/06/2020
  • Dodijeljeno
    10/08/2020
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
CTÉ de CNES du pays de Landerneau
Mjesto izvršenja
NUTS code: FR France
Lokacija kupca
NUTS code: FR France
Poslovni sektor (glavni CPV)
64200000 Telekomunikacijske usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
380,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
336,621.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
2020-211
Opis

Services de télécommunications pour les collectivités membres du groupement de commandes constitué sur le territoire du Pays de Landerneau — Daoulas

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.e-megalisbretagne.org
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
19/06/2020 14:00
Kupci
Commune de L'Hôpital-Camfrout
Commune de Dirinon
Commune de La Roche-Maurice
Commune de Loperhet
Ville de Landerneau
Commune de Daoulas
Commune du Tréhou
Commune de Plouédern
Commune de Lanneuffret
Syndicat intercommunal du plateau de Ploudiry
Commune de Ploudiry
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.