-
Objavljeno11/06/2021
-
Rok09/07/2021
-
Otvaranje ponuda09/07/2021
-
Dodijeljeno17/08/2021
-
Danas31/08/2026
Uslužni programi
Litva-Klaipėda: Dijelovi motora
erkantysis subjektas numato įsigyti keltų jėgainių, variklių Caterpillar atsargines dalis. Reikalavimai pirkimo objektams nustatyti Pirkimo sąlygų 1 priedas „Techninė specifikacija“.
Službeno ime: Akcinė bendrovė „Smiltynės perkėla“
Nacionalni registracijski broj: 140285526
Poštanska adresa: Nemuno g. 8
Mjesto: Klaipėda
Oznaka NUTS-a: LT
Poštanski broj: LT-91191
Zemlja: LTU
Osoba za kontakt: Toma Kulikauskaitė
Glavna adresa: http://www.keltas.lt
Elektroničkim putem:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=582003&B=PPO
Poštanska adresa: Pirklių g. 6-101
Mjesto: Vilnius
Poštanski broj: 02300
Zemlja: LTU
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.