Publications Office of the EU
Italija-Milano: Usluge savjetovanja na području ocjenjivanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Milano: Usluge savjetovanja na području ocjenjivanja

  • Objavljeno
    05/06/2019
  • Rok
    23/06/2019
  • Otvaranje ponuda
    23/06/2019
  • Dodijeljeno
    05/07/2019
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Fondazione Lega Italiana per la Lotta contro l'AIDS (acronym: LILA Milano)
Mjesto izvršenja
NUTS code: Other or Not Specified
Lokacija kupca
NUTS code: ITC4C Milano
Poslovni sektor (glavni CPV)
79419000 Usluge savjetovanja na području ocjenjivanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
25,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
25,010.70 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Integrate has the overall objective to improve the understanding and implement integrated activities related to early diagnosis of HIV, viral hepatitis, TB. The objective of this contract is to provide an independent external evaluation of the activities of the Integrate project at the current state of development and to assess the needs for adjustments or improvements in horizontal organization and/or core work.
The purpose of these terms of reference is to give instructions and guidance to candidates about the nature of the offer they will need to submit and will become part of the contract that may be awarded through the services procurement procedure. Fondazione Lega Italiana per la Lotta contro l’AIDS (Italian League for Fighting AIDS) in Milan (LILA Milano) and Public Health England (PHE) in London are the Integrate partners responsible for the related evaluation activities. LILA Milano and PHE are pleased to invite suppliers to submit a proposal to the abovementioned contract.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Fondazione Lega Italiana per la Lotta contro l'AIDS (acronym: LILA Milano)
Poštanska adresa: via Carlo Maderno, 4
Mjesto: Milano
Oznaka NUTS-a: ITC4C
Poštanski broj: 20136
Zemlja: ITA
Osoba za kontakt: Lella Cosmaro
Glavna adresa: https://integrateja.eu/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
23/06/2019 17:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
25,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
25,010.70 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Results in Health
Poštanska adresa: Sleedoorntuin 7
Mjesto: Leiden
Poštanski broj: 2317 MV
Zemlja: NLD
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.