Publications Office of the EU
Francuska-Saint-Denis: Ličilački radovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Saint-Denis: Ličilački radovi

  • Objavljeno
    10/05/2017
  • Rok
    06/06/2017
  • Otvaranje ponuda
    06/06/2017
  • Dodijeljeno
    21/08/2017
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
SEDRE
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FRY40 La Réunion
Poslovni sektor (glavni CPV)
44111400 Boje i zidne obloge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,012,000.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
17-55178
Opis

Accord-cadre à bons de commandes pour la réalisation de travaux d'entretien courant sur le parc locatif avec un montant maximum exprimé en valeur conformément aux dispositions de l'article 20 du décret n° 2016-360 du 25.3.2016 pris en application de l'ordonnance n° 2015- 899 du 23.7.2015.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: SEDRE
Mjesto: Saint-Denis Cedex
Oznaka NUTS-a: FR940
Poštanski broj: 97464
Zemlja: FRA
Glavna adresa: http://sedre.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/06/2017 15:00
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.