Publications Office of the EU
Španjolska-El Masnou: Usluge spašavanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Španjolska-El Masnou: Usluge spašavanja

  • Dodijeljeno
    15/06/2016
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
75252000 Usluge spašavanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
95,867.77
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
95,867.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Servicios de vigilancia, salvamento y socorrismo en las playas del Masnou.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
CPV oznaka

75252000 - Usluge spašavanja

75241000 - Usluge na području javne sigurnosti

92332000 - Usluge na plažama

92000000 - Usluge u području rekreacije, kulture i sporta

92300000 - Usluge razonode

92330000 - Usluge prostora za rekreaciju

Metoda dodjele
Not specified
Procijenjena vrijednost
95,867.77
Konačna ugovorena vrijednost
95,867.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Pro-Activa Serveis Aquàtics, S.L.
Poštanska adresa:
Mjesto:
Poštanski broj:
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.