Publications Office of the EU
Francuska-Lille: Usluge cestovnog prijevoza - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Lille: Usluge cestovnog prijevoza

  • Objavljeno
    29/07/2017
  • Rok
    04/09/2017
  • Otvaranje ponuda
    04/09/2017
  • Dodijeljeno
    31/10/2017
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
CHU de Lille
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRE11 Nord
Lokacija kupca
NUTS code: FRE11 Nord
Poslovni sektor (glavni CPV)
60100000 Usluge cestovnog prijevoza
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
520,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
428,000.00 EUR
Referentni broj ponude
DEMENAGEMENT_AO1764
Opis

Opérations de déménagement et de transfert ainsi que la protection d'équipements de différents services du CHRU de Lille.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: CHRU de Lille
Poštanska adresa: rue Philippe Marache
Mjesto: Lille Cedex
Oznaka NUTS-a: FR301
Poštanski broj: 59037
Zemlja: FRA
Osoba za kontakt: DPIRML — Direction des achats — Cellule marchés
Glavna adresa: http://www.chru-lille.fr
Elektroničkim putem:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
04/09/2017 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
520,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
428,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: NC Déménagement
Poštanska adresa: 40 rue de l'Église
Mjesto: Beaucamps Ligny
Poštanski broj: 59134
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.